PRZEŚCIERADŁA

Wyświetlanie 1–9 z 29 wyników

Prześcieradła z gumką i bez gumki

Kładąc się wieczorem do łóżka zaścielonego świeżą pościelą, czujemy się naprawdę wspaniale. Wreszcie przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Sen jest niezwykle ważny, dlatego powinniśmy zadbać o każdy szczegół, by spało nam się jak najlepiej. Wygodny materac, pachnąca i komfortowa konfekcja pościelowa, a także przewietrzona sypialnia pozwalają zasnąć głębokim snem i obudzić się wypoczętym, gotowym na następny pełny wyzwań dzień. Prześcieradło to jeden z tych elementów, którego po prostu nie może zabraknąć. W naszej ofercie dostępne są prześcieradła z gumką i bez gumki. Duży wybór kolorów i rozmiarów pozwala dobierać naszym Klientom prześcieradło idealnie pasujące do materaca, ale i do wystroju wnętrz.

Prześcieradła z gumką w wielu rozmiarach

Prześcieradła z gumką to praktyczne rozwiązanie. Dokładnie przylegające do materaca, nie ściągające się podczas snu, zapewnia najwyższy komfort. Gumka ułatwia także ścielenie łóżka, a także poprawia estetykę. Dlatego prześcieradła z gumką są tak chętnie wybierane. W naszej ofercie dostępne są różne rozmiary, dzięki czemu bez trudu dopasujesz prześcieradło do rozmiaru materaca:

  • prześcieradło z gumką 90×200
  • prześcieradło z gumką 160×200
  • prześcieradło z gumką 180×200
  • prześcieradło z gumką 200×220

Prześcieradła z gumką w wielu kolorach

Duży wybór rozmiarów prześcieradeł z gumką umożliwia dobranie prześcieradła do materaca. Ale nie mniej ważna jest estetyka, dlatego oferujemy wiele kolorów – od pastelowych i jasnych po wyraziste i ciemne. Bogactwo kolorów sprawia, że można swobodnie bawić się aranżacją łóżka, dostosowując ją do nastroju, pogody i wystroju wnętrz. Ecru, niebieskie, granatowe, fioletowe, miętowe, butelkowe, czerwone, beżowe, szare, czarne to tylko niektóre z kolorów, w jakich dostępne są prześcieradła z gumką.

Prześcieradła bez gumki i prześcieradła hotelowe

W naszej ofercie dostępne są również prześcieradła bez gumki. Jest to przede wszystkim asortyment przygotowany dla klientów biznesowych – prześcieradła hotelowe i do pensjonatów również dostępne są w wielu rozmiarach. Dbając, by nasza oferta odpowiadała różnym potrzebom, oferujemy aż siedem rozmiarów prześcieradeł bez gumki.

Bawełniane prześcieradła z gumką i bez gumki

Bawełna to tkanina, która doskonale sprawdza się jako materiał na prześcieradła. Oddychająca, higroskopijna, miękka i odporna na pranie w wysokiej temperaturze bawełna wykorzystywana jest do szycia prześcieradeł i innych elementów bawełny. Polecana jest zarówno na zimę, jak i lato – w upalne dni komfort snu na bawełnianym prześcieradle jest wysoki dzięki higroskopijnym i oddychającym właściwościom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prześcieradeł z gumką i prześcieradeł bez gumki oraz innymi elementami posłania.