POŚCIEL

Wyświetlanie 1–9 z 24 wyników

Komplety pościeli

Sen, jego odpowiednia długość i jakość, jest kluczowy naszego zdrowia i samopoczucia. Właściwa regeneracja organizmu w trakcie snu uzależniona jest w dużej mierze od warunków, w jakich śpimy – dlatego należy zadbać o odpowiednie zaciemnienie, dobrze dobrany materac oraz wysokiej jakości pościel. Szukając pościeli należy zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z jakiego jest uszyta, jego gramatura oraz rozmiar. Z kolei ciekawa kolorystyka pościeli pozwala zaspokoić nasze oczekiwania względem estetyki – komfortowa i ładna pościel sprawi, że poczujemy się swobodnie i w dobrych warunkach prześpimy całą noc.

Pościel bawełniana

Pościel bawełniana to częsty wybór naszych klientów – bawełna sprawdza się przede wszystkim u alergików oraz osób z wrażliwą skórą. Polecana jest na letnie dni, ponieważ doskonale absorbuje wilgoć. Pościel bawełniana w naszej ofercie wyróżnia się wysoką jakością i satynowym wykończeniem, dlatego często stosowana jest jako pościel hotelowa. Jednak wielu z nas, szukając wygodnej, komfortowej dla skóry i ładnej pościeli, wybiera właśnie tę z bawełny. Drugim częstym wyborem jest mikrofibra.

Pościel z mikrofiby

Pościel z mikrofibry to coraz częstszy wybór, również wśród naszych klientów. To kolejna propozycja pościeli hotelowej, która cieszy się uznaniem w wielu domach. Mikrofibra to materiał wyjątkowy – syntetyczny o znakomitych właściwościach. Doskonale radzi sobie z nadmiarem wilgoci, jednocześnie nie zatrzymując jej na zewnątrz. Ponadto pościel z mikrofibry przepuszcza powietrze – materiał ten znakomicie przepuszcza powietrze. Dzięki tym właściwościom pościel z mikrofibry polecana jest na upalne noce, zapewniając komfort w trakcie snu.

Komplety pościeli do domu i hotelu

W asortymencie naszego sklepu znajdują się komplety pościeli, które doskonale sprawdzają się w domach, hotelach czy pensjonatach. Wysoka jakość i ciekawa kolorystyka przekładają się na walory użytkowe i estetyczne, które doceniamy po długim czasie. W naszej ofercie dostępne są również kołdry, prześcieradła, koce oraz narzuty. Kompletując cały zestaw nakrycia łóżka, zapewniamy najlepsze warunki swoim domownikom czy gościom. Zasłane łóżko, przykryte w trakcie dnia i przygotowywane do snu zapewnia bowiem najlepszy komfort podczas nocnego wypoczynku.