FIRANY

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

Firany gotowe – modne wzory i kolory

Firanki to jeden z tych elementów wystroju wnętrza, który decyduje o jego charakterze. Wraz z zasłonami odmieniają aranżację, dodają im charakterystycznego dla domu stylu, dzięki czemu czujemy się w nich swobodnie. Firany pełnią bowiem funkcję dekoracyjną, ale i użytkową – skutecznie chronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów, jednocześnie wpuszczając do domu dużą ilość światła dziennego, a w upalne letnie dni ograniczają nagrzewanie mieszkania słonecznymi promieniami. W naszym sklepie znajdziesz firany gotowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz ten ozdobny element do wymiarów okien.

Firany długie i firanki krótkie

W zależności od aranżacji wnętrz, ale indywidualnych oczekiwań względem wykończenia, w naszych oknach wieszamy firany długie lub krótkie. Długie firany do podłogi pięknie prezentują się przede wszystkim w salonie, a w eleganckich wnętrzach firany do podłogi to najczęściej stosowane rozwiązanie. Krótkie firanki sprawdzają się przede wszystkim w kuchni, pokojach dziecięcych, ale i sypialniach czy salonach – takie rozwiązanie polecamy rodzicom małych dzieci i opiekunom zwierzaków. To jednak tylko najczęściej spotykane zastosowania firan długich i krótkich, a ostateczny wybór oraz stylistyka wnętrza zależy od nas samych. Nierzadko także decydujemy się na długie firany latem, które skutecznie zakrywają grzejniki. Z kolei zimą krótkie firany odsłaniają kaloryfery, ułatwiając przepływ ciepłego powietrza.

W naszym sklepie dostępne są krótkie i długie firany gotowe, które doskonale wpisują się w elegancki, jak i mniej wykwintny styl. Dzięki różnorodności modeli, wykończeni i ozdób, gotowe firany podkreślą wytworny sznyt i ciepłą aranżację scandi. Firany z gipiurą znakomicie wpisują się w charakterystykę ciepłych wnętrz, firany z cyrkonią uzupełnią szykowną aranżację, a firanki 3D to mniej oczywiste rozwiązanie, które wprowadza do naszych domów „efekt wow”. Popularnym i efektownym rodzajem są również firanki w łuk – ich zwiewność sprawdza się wszędzie tam, gdzie romantyczny, bliski naturze lub subtelny wystrój wnętrz jest wiodącym motywem aranżu.

Firany gotowe do Twojego domu

Firanki w oknach to ozdoba, która podkreśla efekt uzyskany dzięki kolorystyce czy meblom. To także ceniona bariera przed spojrzeniami przechodniów i sąsiadów – jednak firany gotowe przepuszczają odpowiednia ilość światła dziennego. Jest to możliwe dzięki uszyciu ich z odpowiedniego rodzaju materiału. Prym wiedzie woal – zwiewny, lekki, miękki i wytrzymały. Przy jednocześnie dużej przepuszczalności promieni słonecznych woalowe firanki znacząco utrudniają lub całkowicie uniemożliwiają podejrzenie z zewnątrz, co dzieje się w mieszkaniu. Wybierając firany gotowe do swojego domu, warto uwzględnić więc nie tylko jego aranżację, ale również kondygnację mieszkania oraz położenie względem kierunków świata. Pozwoli to udekorować dom z wykorzystaniem użytkowych funkcji firanki.

Firanki na przelotki, z tunelem i na żabki

Kupując firany gotowe w naszym sklepie, masz do wyboru firanki na przelotki – bardzo praktyczny i efektowny system wieszania firanek staje się coraz popularniejszy. Chętnie wybierają go osoby, którym zależy na nowoczesnych rozwiązaniach w swoim domu. Z kolei firanki z tunelem to równie wygodne, ale i subtelniejsze modele, które pozwalają szybko i bez trudu zawiesić firankę po jej upraniu i wyprasowaniu. Firanki na żabki to klasyczny rodzaj konfekcji, nawiązujący do tradycyjnych wykończeni i aranżacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – firany gotowe w kilku rozmiarach to gotowy przepis na udekorowanie pomieszczeń w Twoim domu.