ZASŁONY

Wyświetlanie 1–9 z 240 wyników

Zasłony gotowe i na wymiar

Zasłony wraz z firanami stanowią jeden z kluczowych elementów dekoracyjnych w domu. Dobrane do aranżu, ale i potrzeb domowników nie tylko dodają wnętrzom stylu, ale również pełnią istotną funkcję użytkową. To przecież zasłony skutecznie chronią nas przed światłem księżyca, latarni, ale i promieni słonecznych, gdy potrzebujemy zaciemnić pomieszczenie. Gotowe zasłony w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie dla osób poszukujących rozwiązań praktycznych, estetycznych i wyróżniających się wysoką jakością. Nasze zasłony uszyte są z tkaniny poliestrowej OEKO-TEX® ze standardem 100, który jest materiałem nie tylko wytrzymałym, ale przede wszystkim bezpiecznym dla naszego zdrowia. Najwyższa jakość materiału oraz staranne szycie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką zapewniają walory estetyczne i użytkowe – zasłony gotowe do salonu, sypialni i na taras pozwolą Ci urządzić przestrzeń, w której spędzanie czasu będzie komfortowe bez względu na warunki pogodowe.

Gotowe zasłony do Twojego domu

Zasłony w domu to nieoceniony dodatek aranżacyjny, dzięki któremu podkreślimy styl, w jakim zostało urządzone pomieszczenie. Zasłony 3D znakomicie wpisują się w nowoczesne wnętrza, ale i w stylistykę boho. Zasłony zaciemniające blackout cieszą się dużą popularnością ze względu na możliwość pełnego zaciemnienia pokoju – a to jest niezmiernie ważne dla odpowiedniej jakości snu. Jeśli za oknem świeci latarnia lub światło księżyca w pełni wkrada się do sypialni, to właśnie ten rodzaj zasłon gotowych będzie najlepszym wyborem. Równie dobrze sprawdzą się zasłony welwetowe z serii Velvet – gruby materiał znakomicie wytłumi światło, a ciekawa paleta kolorystyczna pozwoli stworzyć ciekawą aranżację wnętrza.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również jednokolorowe zasłony półzaciemniające z serii Practical – a swoją popularność zawdzięczają wyjątkowo bogatej gamie kolorystycznej. Barwy żywe i pastelowe, ciemne i jasne – zasłony do salonu i kuchni oraz innych pomieszczeń, które nie wymagają pełnego zaciemnienia będą inspirującą ozdobą okien. Na wyróżnienie zasługują również zasłony tarasowe, które uprzyjemniają dnie i wieczory spędzane latem na świeżym powietrzu.

Zasłony na przelotki, z tunelem i na żabki

Dbając o wystrój wnętrza, szukamy rozwiązań, które są wygodne i estetyczne zarazem. Systemy wieszania zasłon znacząco ułatwiają nam to zadanie – zasłony na przelotki to jedno z nich. Rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne wnętrza, a ich powieszenie zajmuje dosłownie chwilę. Również zasłony z tunelem umożliwiają ich wieszanie szybko i wygodnie. Z kolei tradycyjne żabki idealnie wpisują się w klasyczną aranżację.

Wybierając zasłony do salonu, sypialni, kuchni i innych pomieszczeń, warto uwzględnić nie tylko stylistykę, ale także wystawę, kondygnację i inne warunki, które przekładają się na oświetlenie w ciągu nocy, ale i dnia – zasłony efektywnie wykorzystywane są do zaciemniania pokojów w upalne letnie dni. Oczywiście kluczowym czynnikiem jest aranżacja wnętrz i walory estetyczne. Dlatego oferujemy duży wybór kolorystyczny – zasłony jasne i ciemne, w kolorach ciepłych i zimnych, pastelowych i żywych pozwalają uzyskać wymarzony efekt, zapewniając satysfakcję mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zasłony gotowe i z możliwością przygotowania pod wymiar najwyższej jakości to gwarancja pięknego wystroju wnętrz i zadowolenia z użytkowania.