PODKŁADY WODOODPORNE

Wyświetlanie 1–9 z 39 wyników

Ochraniacze na materac oddychające i wodoodporne

Zdrowy sen jest podstawą potrzebą człowieka. Wygodne łóżko, a przede wszystkim wysokiej jakości materac są jednymi z kluczowych czynników, dzięki którym śpi nam się dobrze. Oprócz odpowiednio dobranego materaca, ważny jest również ochraniacz. Ochraniacze na materac mają podwójną funkcję. Z jednej strony chroni sam materac przed zabrudzeniami i wilgocią, z drugiej strony pozwala nam utrzymać łóżko w należytej czystości. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości ochraniacze na materac, które wpisują się w obie te potrzeby.

Wodoodporne ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac dostępne w naszej ofercie wykonane są z  poliesteru oraz dzianiny. Poliester to wierzchnia warstwa – w 100% wodoodporna, jednocześnie miękka i komfortowa dla skóry. Zapobiega ona powstawaniu odleżyn, redukuje namnażanie się roztoczy i innych drobnoustrojów, dzięki czemu zachowanie pełnej higieny staje się jeszcze łatwiejsze. Ponadto poliester jest materiałem oddychającym, co w połączeniu z dzianinową drugą warstwą ochraniaczy na materac zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

Ochraniacze na materac sprawdzają się zarówno podczas rekonwalescencji, jak i w codziennym użytkowaniu. Upalne letnie noce, śniadania w łóżku nie zagrażają przedostania się do wnętrza materaca wilgoci, co przedłuża jego żywotność. Pamiętaj o odpowiednio częstym przekładaniu materaca na drugą stronę oraz cyklicznym jego wietrzeniu – dzięki temu posłuży Ci on jeszcze dłużej.

Praktyczne ochraniacze na materac można prać w 40OC

Dostępne w naszej ofercie ochraniacze na materac można prać w 40OC lub 60OC – w zależności od modelu. Regularne pranie ochraniacza na materac to skuteczny sposób na spanie w komfortowych warunkach oraz przedłużanie żywotności materaca. To także niezawodny sposób dla osób ze skórą wrażliwą i dla alergików. Wraz z regularną zmianą pościeli zapewnia on higienę podczas snu, dzięki której śpimy lepiej i zdrowiej.

Oddychające ochraniacze na materac

Wybierając ochraniacz na materac, należy zwrócić uwagę, by był on oddychający. Właściwa wentylacja jest kluczowa, by materac służył nam znacznie dłużej, a zapewnienie odpowiedniego środowiska snu jest ważne nie tylko ze względu na komfort, ale i nasze zdrowie. Oddychające ochraniacze na materac, a także cykliczne ich pranie oraz wietrzenie materacy nie pozwalają rozwinąć się szkodliwym drobnoustrojom, takim jak pleśnie i grzyby. Dlatego w naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości oddychające ochraniacze na materac, które zapewniają odpowiednią cyrkulację przy jednoczesnej pełnej ochronie przed zalaniem wkładu.

Ochraniacze na materac dostępne są w kilku rozmiarach: 220×200, 180×200, 160×200, 140×200, 120×200, 90×200 i 60×120, dzięki czemu dopasujesz ochraniacz do rozmiaru materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.